ForBet opinie i informacje

ForBet opinie i informacje

Produkty betonowe Comments Off

ForBET to nowy w pełni legalny bukmacher na polskim rynku.

Posiada bonus od depozytu 600 PLN dla nowych typerów i ofertę „graj bez podatku”, która znacząco wypływa na atrakcyjność kursów bukmachera.

Dzięki tym wyróżniom oraz mocneja akcji marketingowej w internecie bukmacher ForBet szybko może zdetronizować krajową konkurencje w postaci STS czy Fortuny.

ForBET założony został przez spółkę Casino Games sp. z o. o. i działa na licencji Polskiego Ministerstwa Finansów, jak pozostali polscy naziemni bukmacherzy. Co jednak wyróżnia ForBet, to brak 12-procentowego podatku od obrotu, który przerzucany jest na graczy przez pozostałe firmy. Nowy bukmacher, by wyróżnić się na tle konkurencji zdecydował się wziąć koszta wysokiego podatku na swoje barki (przynajmniej na razie).

Aktualnie forBET oferuje jedną możliwość transferowania środków finansowych, a jest nim szybki przelew internetowy za pośrednictwem Dotpay. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 PLN. Bukmacher deklaruje, że w przyszłości do swojej oferty wprowadzi możliwość doładowania konta przy pomocy kart kredytowych.

Ze względu na krótki staż bukmacher nie posiada negatywnych, jak i pozytywnych opinii wśród graczy. Podobnie jak inni polscy bukmacherzy (STS czy Fortuna) ForBET sponsoruje polski sport, od jesieni 2016 jest oficjalnym sponsorem siatkarskiej Plus Ligi.

ForBet oferuje szeroko rozbudowany dział supportu. Do dyspozycji gracza jest live czat (codziennie od 10 do 18), e-mail i telefon.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE W FORBET

To że bukmacher nie pobiera od stawki zakładu 12-procentowego podatku sprawia, że wygrane w ForBet są znacznie wyższe niż u konkurencyjnych firm naziemnych. Kursy natomiast są bardzo podobne do tych, jakie oferuje STS.

Jeśli chodzi o szerokość oferty to ForBet dorównuje zagranicznym bukmacherom. Najbardziej popularna dyscyplina wśród graczy, czyli piłka nożna przy każdym zdarzeniu posiada około 90 różnych rynków dostępnych do typowania. Wiele zdarzeń dostępnych jest także w formule zakładów live. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka.

Bukmacher oferuje 3 rodzaje kursów: dziesiętny, brytyjski i amerykański.

W kontekście zawodowych graczy niepokojąco wygląda zapis regulaminu bukmachera odnośnie oferty „graj bez podatku”:

 4. forBET zastrzega sobie prawo do odmowy powiększenia wygranych graczom uznanym za zawodowych.

Innymi słowy, jeśli bukmacher uzna gracza za zawodowego, to ten grać będzie musiał z uwzględnieniem podatku. To niestety częsta praktyka zabezpieczania się bukmacherów dla graczy rekreacyjnych przed graczami zawodowymi. Gracze zawodowi powinni typować jedynie u bukmacherów dla zawodowców.

BONUSY I PROMOCJE W FORBET

forBET w swojej ofercie początkowo posiadał bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN, jednak pod koniec listopada wprowadził ofertę powitalną z prawdziwego zdarzenia jest to 50% bonus 600 PLN.

Bonus 50% aż do 600 PLN

Zarejestruj się w forBET, aby zyskać maksymalną kwotę bonusu złóż depozyt w kwocie 1200 PLN, obstaw po kursie 1.70 zakłady w kwocie depozytu (czyli max. 1200 PLN), wyślij maila na support a wtedy kwota bonusowa zostanie dopisana do konta. Następnie obstawiaj zakłady bukmacherskie zgodnie z wytycznymi opisanymi poniżej. Bonusowe pieniądze będziesz mógł wypłacić po 4 krotnym obrocie.

Author

Search

Back to Top