Forbet tuż przed mistrzostwami

Forbet tuż przed mistrzostwami

Produkty betonowe Comments Off

Tuż przed EURO 2016 polską licencję na prowadzenie zakładów otrzymał nowy bukmacher – forBET.

 

To była dobra wiadomość dla graczy, ponieważ pojawienie się tego bukmachera zwiększa konkurencję na rynku i daje możliwość obstawiania wyników świetnym bonusem powitalnym. Przyjrzymy się ofercie jaką na start otrzymasz na stronie iforbet.pl i sprawdźmy czy przebije ofertę od funkcjonujących od lat STSów, Fortuny czy Totolotka.

FORBET KOD PROMOCYJNY – OFERTA DLA NOWYCH GRACZY

ForBet walczy o użytkowników atrakcyjnym bonusem 50% do 600 zl na zakłady dla nowych graczy. Wpisując kod promocyjny forbet, promocję otrzymasz od razu po rejestracji. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie niezbędne pola a w miejscu kod promocyjny wpiszesz: 600FORBET To pierwsza, ale nie jedyna promocja przygotowana przez warszawską firmę forBET. Oprócz bonusu bez depozytu otrzymasz zwrot podatku w wysokości 12%. Grając na forBET Twoje wygrane nie zostaną pomniejszone o podatek, czyli Twoje zyski będą znacznie większe niż w przypadku konkurencyjnych polskich bukmacherów. Należy jednak podkreślić, że kursy wciąż są nieco niższe niż na portalach zagranicznych.

Od razu po założeniu konta gracza z promo kodem 600FORBET otrzymasz możliwość otrzymania jednego z najwyższych bonusów na rynku. Minimalna kwota depozytu za jaką przyznawany jest bonus wynosi 40 zł. Na obrót bonusowymi środkami masz 30 dni. Aby wypłacić darmowe środki musisz postawić co najmniej 8 zakładów po minimalnym kursie 3.00. Jeśli spełnisz te wymagania będziesz mógł wypłacić pieniądze na swoje konto.

 

FORBET BIERZE PODATEK NA SIEBIE!

Takiej oferty nie znajdziesz u żadnego funkcjonującego w Polsce bukmachera. forBET zapłaci za Ciebie 12% podatek od obrotu. De facto daje Ci to możliwość powiększenia swojej wygranej o 12% od każdego postawionego zakładu! Widać, ze dział marketingu porządnie przygotował się do wejścia na rynek zakładów on-line w Polsce. W praktyce sprawia to, że kursy oferowane przez forBET będą co najmniej o 10% wyższe niż na Fortunie czy STS’ ach. A wszystko to zupełnie legalnie!

ILOŚĆ DOSTĘPNYCH ZAKŁADÓW

Jedyną wadą forBET pozostaje mniejsza ilość dostępnych zakładów. Nie znajdziesz tutaj wydarzeń na niemal wszystkie spotkania jak choćby w przypadku bet365, ale nie ma też na co specjalnie narzekać. Większość dyscyplin i lig jest obsługiwana przez forBET. W tym serwsie wciąż są nieco niższe kursy niż u zachodnich bukmacherów, ale wciąż dosyć wysokie. Oprócz szerokiej gamy spotkań dostępnych na piłkę nożną znajdziesz także inne popularne i mniej znane dyscypliny. Począwszy od koszykówki, tenisa przez siatkówkę, hokeja na lodzie a kończąc na rzadko wybieranych futbolu australijskim czy darcie.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Live Betting zazwyczaj działa według określonych schematów, więc większość firm skłania się do rozbudowy swoich zakładów piłki nożnej. forBET wykonuje ukłon w stronę polskiego gracza i do standardowej oferty zakładów na żywo dorzuca możliwość obstawiania m.in. niezwykle popularnego w Polsce żużla. Pamiętaj, że wpisując kod promocyjny iforbet zyskasz też bonus na zakłady na żywo.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Metody płatności to tak naprawdę największa wada serwisu iforbet. Dlaczego? Przede wszystkim brakuje tutaj możliwości wpłacania środków za pomocą kart kredytowych, Skrilla czy paysafecard. Obecnie istnieje możliwość wpłaty tylko poprzez błyskawiczne przelewy dotpay. Jest to dosyć wygodna forma w końcu przelew z konta następuje w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Jednak aby forBET mógł konkurować z najlepszymi zagranicznymi bukmacherami powinien wzbogacić nieco swoje oferty płatności. Firma jednak zapewnia na swojej stronie internetowej, że niedługo wprowadzi możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej. Pozostaje nam w to wierzyć i trzymać za słowo.

FORBET OPINIE GRACZY

forBET ma wszystko, żeby skutecznie zawojować polski rynek: rozbudowaną ofertę popularnych w Polsce sportów, niespotykane do tej pory w Polsce kursy bukmacherskie oraz dobre promocje. Szczególnie sprawnie funkcjonująca zakładka z zakładami na żywo dobrze rokuje na przyszłość. Korzystając dodatkowo z kodu promocyjnego możesz zyskać znacznie więcej już od samego startu. Jest to obecnie jedyna oferta „czystego” bukmacherskiego bonusu bez depozytu w Polsce. Oferta przygotowana przez ekipę forBET wprowadza dużo świeżego powietrza i daje nadzieję, że pozostała część bukmacherów przygotuje jeszcze lepszą promocje dla nowych graczy.

 

Author

Search

Back to Top