Promocje w Forbet

Promocje w Forbet

Produkty betonowe Comments Off

Forbet to nowy bukmacher na polskim rynku, którym jednak z całą pewnością warto się zainteresować.

Jest to jedna z nielicznych firm bukmacherskich operujących w Internecie, która uzyskała licencję na funkcjonowanie na polskim rynku, co wiąże się oczywiście z wysokim, 12%-owym podatkiem obrotowym od każdego zakładu. W przeciwieństwie do innych licencjonowanych bukmacherów, Forbet zwraca jednak 6% podatku wszystkich graczom i dodaje kolejnych 6% pod warunkiem obstawienia kuponu zawierającego minimum 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 2,0. Oznacza to, że obstawiając odpowiednie kupony, gracz może się cieszyć rozrywką nieobciążoną 12%-owym podatkiem.

Fakt, iż bukmacher uzyskał polską licencję oznacza, że gracz może bez żadnych obaw grać i wypłacać wygrane na swoje konto bankowe. Na uwagę zasługuje też bardzo ładna i przejrzysta strona internetowa, a także bogata, stale powiększana oferta zakładów na różne sporty, a nawet zdarzenia rzadko spotykane na tego typu stronach, jak choćby turnieje pokerowe.

Promocje w Forbet
Nowi użytkownicy Forbet mogą liczyć na bonus 50% aż do 600 PLN po zarejestrowaniu się na stronie. Po rejestracji swojego konta i dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości przynajmniej 40 PLN, a także spełnieniu warunków opisanych w Regulaminie Promocji tzn. dokonaniu jednokrotnego obrotu po kursie minimum 1,7  należy wysłać maila na adres promocje@iforbet.pl z prośbą o dopisanie kwoty bonusowej. Maksymalny bonus wynosi 600 PLN, więc w przypadku wpłaty 1200 PLN gracz może dysponować kwotą 1800 PLN na grę u Bukmachera.  Z Regulaminu:

– przed wypłatą bonus musi być obrócony przynajmniej osiem razy po kursie minimalnym 3.0;
– bonus po spełnieniu wymogów obrotu zostaje w całości przypisany do salda głównego.

Forbet organizuje również wiele promocji okolicznościowych, dostępnych dla stałych klientów. W chwili pisania tej recenzji, dostępne są m.in. bonusy dotyczące bramek strzelonych przez Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Czarnogóra; Bonus 500+; Promocja polegająca na możliwości uzyskania darmowego, 30-dniowego dostępu do platformy Eleven Sports, pod warunkiem zagrania kuponu za minimum 11zł.

Oferta zakładów i kursy w Forbet

Obserwując ofertę bukmacherską Forbet z tygodnia na tydzień można zauważyć, że jest ona coraz szersza i obejmuje zdarzenia, których często próżno szukać na innych stronach. W sierpniu Bukmacher oferował możliwość zawierania zakładów na prestiżowy turniej pokerowy w Barcelonie co daje nadzieję na pojawianie się tego typu niestandardowych, z punktu widzenia gracza bukmacherskiego, ciekawych opcji w przyszłości. Jeśli zaś chodzi o ofertę na najbardziej popularne dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, to należy ocenić ją wysoko, bo ilość opcji na mecze piłkarskie jest naprawdę spora, a gracz może typować nie tylko najważniejsze imprezy tenisowe, ale także challengery i futuresy.

Fakt, iż Forbet posiada licencję na prowadzenie działalności w Polsce sprawia, że w ofercie zakładów pojawiają się dyscypliny sportowe popularne w naszym kraju, a rzadko pojawiające się na innych stronach, jak choćby żużel, a czasami w zakładce livebetting trafiają się spotkania niższych lig piłkarskich.
Podsumowując Forbet oferuje obecnie najlepsze warunki spośród wszystkich firm zarejestrowanych w naszym kraju, a stale powiększana oferta bukmacherska sprawia, że jest to strona, którą z pewnością warto się zainteresować.

Author

Search

Back to Top