Wpłaty i wypłaty w Forbet

Wpłaty i wypłaty w Forbet

ForBet, Legalni Bukmacherzy w Polsce Comments Off

Jak mogę doładować swoje konto forBET?
Wszelkie informacje na temat doładowania konta można znaleźć w zakładce wpłaty.

Jaka jest minimalna kwota doładowania?
Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN.

Po doładowaniu kwota nie pojawiła się na koncie, co robić?
W przypadku braku środków na koncie po doładowaniu zalecamy w pierwszej kolejności wylogowanie się i powtórne zalogowanie. Jeśli po 15 minutach problem nie został rozwiązany prosimy o kontakt mailowy pod adresem pomoc@iforbet.pl lub telefoniczny +48 22 765 64 74

Jak mogę wypłacić pieniądze z konta forBET?
Wszelkie informacje na temat wypłat z konta można znaleźć w zakładce wypłaty.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?
Minimalna kwota do wypłaty wynosi 1 PLN

Czy są jakieś opłaty za wypłatę?
ForBET nie pobiera żadnych opłat za dokonanie wypłaty.

Czy mogę anulować swoją wypłatę?
Tak, pod warunkiem, że status wypłaty nie został jeszcze zmieniony na „wykonana”. W celu anulowania prosimy o wysłanie maila na adres pomoc@iforbet.pl podając dokładną datę, godzinę oraz kwotę wypłaty oraz dane swojego konta (imię, nazwisko oraz nr PESEL).

 

 

Wypłaty

Aby wypłacić środki ze swojego konta na rachunek bankowy, kliknij w ikonę „Wypłaty” na swoim koncie gracza. Następnie uzupełnij dane do przelewu bankowego, podając nazwę banku. Wypłata na konto bankowe trwa do 3 dni roboczych.

Czy są jakieś opłaty za wypłatę?
forBET nie pobiera żadnych opłat za dokonanie wypłaty.

Czy mogę wypłacić pieniądze na inne konto niż podane przy rejestracji?
Nie ma możliwości wypłaty na inne konto niż podane w rejestracji. Jeśli numer rachunku został wpisany nieprawidłowo lub rachunek bankowy jest nieaktywny skontaktuj się z naszą obsługą klienta

Wpłaty

Jako nowoczesny podmiot oferujący zakłady bukmacherskie online przygotowaliśmy dla naszych graczy możliwość natychmiastowego zasilenia konta gracza za pośrednictwem przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłaty na konto gracza w serwisie forBET można dokonać za pośrednictwem jednej z dwóch dostępnych metod:

– zasilenie konta gracza przelewem bankowym dzięki metodzie DOTPAY

Na chwilę obecną zasilenie konta gracza możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, dla zarejestrowanych graczy forBET, którzy ukończyli 18 rok życia.

Aby zasilić konta gracza, zaloguj się na stronie forBET, kliknij w „Wpłaty/wypłaty” w górnej części strony. Następnie należy postępować według instrukcji na stronie.

DOTPAY– Czas realizacji w kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Korzystaj z naszych szybkich przelewów.

 

Czy jest opcja wpłaty kartą kredytową?
Niebawem wprowadzimy opcję wpłat za pomocą KK. Przy wpłacie środków za pomocą karty kredytowej należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne uzupełnienie danych, tj. numer karty kredytowej, data jej ważności, numer weryfikacji karty. Numer weryfikacyjny karty (CVN) składa się z trzech cyfr i znajduje się na odwrocie karty kredytowej lub debetowej. Wpłaty KK są realizowane za pośrednictwem systemu dotpay.

Author

Search

Back to Top